Triangl

Friday, April 04, 2014

I have been dreaming about Triangl swimwear for a while now. I first found them on Instagram and have since been following them. It is actually a very new brand, the label launched in December 2012. Their fabric is neoprene, which makes it comfortable to wear and also gives a it a bit of a sporty look. Behind this brand are two creative people - Erin Deering and her boyfriend Craig Ellis. They moved from Australia to Hong Kong, where their company is now based.

I ordered my bikini in ''Chloe Neoprene bikini in Pastel Neon Orange'' - Arizona Sunset. I absolutely love it! Beautiful colour and such good fabric. Because it is neoprene, you have to be very careful and keep them safe from creasing. I paid around £50 for my bikini set + packing & postage/delivery was £10. I definitely think it was worth it! 

Can't wait until summer!

------------------

Triangl on noor Austraalia bränd, mille eestvedajateks on Erin Deering ja tema elukaaslane Craig Ellis. Lugu sai alguse 2012 aasta detsembris. Nende teine kohting pidi olema rannas, kuid pärast mitmeid tunde šoppamist ei leidnud noor naine endale meeldivaid ja taskukohaseid bikiine. Nii otsustasidki nad võtta riski ja hakata disainima ujumisriideid ja pesu naistele, kes tahavad olla moodsad, kuid samas mitte kulutada liiga palju raha. Materjal on neopreen- sünteetiline kumm. See kindlustab materjali kõrge kuumusetaluvuse, mis on ideaalne rannas.

Avastasin brändi Instagramis ringi vaadates ja ausalt öeldes mõtlesin pikalt, enne kui otsustasin endale ka need bikiinid tellida. Sain nad kätte paar päeva tagasi ja ma olen väga rahul! Hoopis teistsugune tunne on neid kanda, materjal on nii pehme ja värv on lihtsalt ilus. Minu bikiinid on Chloe-stiilis ja neoonoranžis värvis. Väga silmapaistvad ja eriti meeldib mulle must kontuur nende ümber. Kokku maksin umbes €70 koos kohaletoimetamisega. Need bikiinid vajavad aga väga suurt hoolt. Kindlasti ei tohi neid voltida, see rikub materjali. Ning pesta tuleb neid ainult käsitsi ja külma veega. 

Tahaks juba randa!

 


You Might Also Like

0 comments