Läksin suureks ja ostsin palju riideid - teine trimester

Monday, August 17, 2020

Tere blogi,

Jeee, pool maad on läbi! Olen ametlikult 20 nädalat rase. Paar nädalat tagasi märkasin, et enam ei lähe mulle riided selga. 😱 Kõht on järsku nii palju kasvanud, et pidin hakkama raseda riideid kokku ostma. Hetkel on meil Austraalias talv ja esimesena minu listis oligi paar paari pikki pükse ja pehme oversized kampsun. Aga kindlasti mõtlesin ka selle peale, et kevad tulemas ja siis läheb jälle siin kuumaks, nii et kleit ja lühikesed püksid eksisid samuti mu ostukorvi ära.

Riiete ostmine on alati olnud minu jaoks kerge, aga osta rasedariideid on juba teine teema. Ma ei tea miks, aga enamus rasedariided näevad välja nagu vanaema riided ja mõnede stiil ja tegumood on nii imelik ja kohmakas. Proovin ka jälgida, et ei toetaks liialt nn fast fashion-it ja tõesti ainult ostan riideid, mida plaanin kanda  kaua ja peale rasedust. Lõpuks pärast pikka online-s surfamist tellisin riided kolmest poest - The Iconic, Uniqlo ja Cotton On. Proovisin kõik asjad selga ja tegin väiksed klipid/pildid ka blogisse, et põnevam lugeda oleks. Kellel huvi, panin iga pildi alla inglise keelse kirjelduse ja hinna ka.

Ma ei tea, kui paljud on kuulnud sellisest online poest nagu Best Secret (väga populaarne Euroopas ja eriti UKs), aga The Iconic on väga sarnane Best Secret-ile. Kui Inglismaalt ära kolisime, siis ma kartsin, et ei leia sellist poodi Austraaliast. Tristan hirmutas mu ära, et Austraalia on suht maas selle online poendusega (mis on natuke tõsi, siin ei ole veel H&M online poodi😱). Igatahes, The Iconic müüb palju tuntuid ja ka väiksemaid brände, erinevates stiilides, suurustes ja hinnad varjeeruvad samuti vastavalt kvaliteedile. Tellisin sealt kleidi, lühikesed püksid, pikad retuusid, kaks paari lühemaid retuuse ja rinnahoidjate komplekti.

Need Boody Organic Bamboo Eco Wear tugikaarteta rinnhoidjad ja retuusid on nii pehmed ja mugavad. Kangas on orgaaniline bambus- kvaliteetne värk. Tellisin suurus M, mõlemad istuvad mõnusalt ja kasvuruumi on ka piisavalt. Kui nüüd viriseda, siis retuusid on natuke läbipaistvad. Aga kui mingi pikem t-särk peale, siis pole väga hullu. Tore, et ei ole kasutatud kilepakendit ja neid karpe saab sorteerida.

 
Boody Organic Bamboo Eco Wear 3 Pack Shaper Crop Bra - AUD $50.90 

 
 

Boody Organic Bamboo Eco Wear 2-Pack Crop Leggings - AUD $47.90
 

Angel Maternity lühikesed püksid ja kleit

Angel Maternity Comfortable High Waist Shorts - AUD $49.95

Angel Maternity Maternity Fitted Stripe Cotton Dress - AUD $49.95

 

Ripe Maternity pikad retuusid- olen väga rahul nendega. Super kvaliteet, hea paksusega ja toetab kõhtu.

Ripe Maternity Basic Ankle Leggings - AUD $39.95

Uniqlo on mu üks viimase aja lemmik riietepoode. Inglismaal elades sai paar korda seal ostlemas käidud ja kunagi ei väljunud poest tühjade kätega. Hinnad on taskukohased ja kvaliteet on ka täitsa ok. Uniqlo-st tellisin kaks paari pükse nn linnaskäimiseks (sellisest õhemast materjalist), üks paar mugavaid pükse kodus käimiseks ja mõnusa pehme oversized kampsuni. Kokku läks nelja riideeseme peale 75 dollarit.

 
White Soft Knitted Fleece High Neck Long Sleeve T-shirt- AU$14.90
Black Ultra Stretch Pants - AU$19.90

 
Navy Drape Jogger Pants - AU$19.90

 
Green Drape Jogger Pants (Wood Stripes) - AU$19.90
 
Cotton On on Austraalia oma bränd, seega väga pop siin. Hindade poolest sarnaneb H&M-ga, nii et võib leida mingi mega soodsa kleidi või t-särgi 5 dollariga. Cotton On-st tellisin kampsuni, pidzaama püksid ja kaks t-särki. See Alaska t-särk on meeste osakonnast 🙊 võtsin suurus L, hea lohva magamiseks või niisama kodus käimiseks. Kokku läks 45 dollarit. 
 

Archy 5 Pullover White - AU$14.98
 
Sleep Recovery Drop Crotch Pant - AU$17.48
 
Curve The One Baby Tee - AU$7.48
 
 Slim Graphic T Shirt - AU$5.00

You Might Also Like

0 comments